ilive
25 آذر 1401 - 17:29

۳ عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان در جمع پژوهشگران برتر کشور

اصفهان- سه عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان بعنوان پژوهشگران و فناوران برتر کشور برگزیده شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر از پایگاه خبری دانشگاه صنعتی اصفهان، در آخرین روز از هفته پژوهش برترین پژوهشگران و فناوران برگزیده کشور، در حضور دکتر محمد علی زلفی گل وزیر علوم تحقیقات و فناوری در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی تجلیل شدند.

در این مراسم دکتر بهزاد رضایی در رشته شیمی و دکتر شمس الله ایوبی در رشته علوم خاک دو عضو برگزیده هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان، حائز عنوان پژوهشگر برتر شدند.

در این آئین فناوران برتر در چند بخش فناور برتر دانشگاهی، فناور برتر پارکی (مستقر در پارک‌های علم و فناوری) فناور برتر مرکز رشدی (مستقر در مراکز رشد) فناور برتر دانشجویی و فناور برتر دستگاهی (فناوران دستگاه‌های دیگر) معرفی شدند.

دکتر مهدی لویی پور عضو هیئت علمی پژوهشکده علوم و تکنولوژی زیر دریا نیز موفق شد، عنوان فناور برتر دانشگاهی را در این دوره کسب کرد.

همچنین پژوهشگران برتر از دانشگاه‌ها و مراکز وابسته به وزارت علوم و دستگاه‌های دیگر، نشریات برگزیده و انجمن علمی برگزیده نیز تعیین و تقدیر شدند. افزون بر این، برترین اعضای هیأت علمی در ارتباط با صنعت و استانداران برتر حامی فناوری نیز در این آئین تجلیل شدند.

به گزارش مهر، دانشگاه صنعتی اصفهان حدود ۱۰ هزار دانشجو و ۵۰۰ عضو هیئت علمی دارد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 914412